Rekmiks | Muru niitmine - Rekmiks
Kvaliteetne muru niitmise teenus Rekmiksi poolt.
muruniitmine, muru niitmine, rekmiks, niitmisteenused
15450
page-template-default,page,page-id-15450,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.0
 

Teenused

Muru niitmine

Hästi hooldatud muru annab krundile ilusa välimuse. Muruhoolduse alus on sage niitmine. See soodustab kõrvalvõrsete arenemist ja takistab umbrohu levikukut.


Niidutihedus.

Soovitame iganädalast muru niitmist nn. multshides (peenestatud lible kaob murusse ja takistab vee aurumist mullast). Aeglasema kasvukiirusega muru võib niita harvemini, kuid soovitame murul mitte lasta kasvada üle 6-8cm. Meie tavahinnakiri kehtib kuni 12cm kõrguse muru hooldusel. Kui siiski on jäänud pikemalt niitmata või krunti soovitaksegi hooldada 2-3 korda aastas: pakume ka kõrge muru / heina niitmist.


Tehnika.

Kasutame ainult profitehnikat. Suuremad krundid ja muruplatsid niidame traktoriga. Väiksemad käsiniidukiga. Trimmime servad trimmeriga üle niidukorra. Puhastame rohealaga külgnevad kõnni- ja autoteed libledest iga niidukord.


Garantii.

Kui Te ei jäänud niidutööga rahule kirjutage rekmiks@gmail.com või helistage 58218277 – teeme töö üle.


Niidugraafik ja tasumine.

Teostame niidutööd kliendiga kokkulepitud graafiku alusel. Igale krundile on konkreetne niidupäev. Muru niitmise kellaaeg sõltub paljudest asjaoludest ning selgub täpselt alles niidupäeva hommikuks. Teostame töö vahemikus 8:30 – 20:00. Niidame muru ka kerge vihmaga. Tihedama saju korral oleme sunnitud niitmisteenuse edasi lükkama. Maksta võib nii ülekandega (arve kord kuus) või antud kodulehel asuvat tellimiskeskkonda kasutades. Kui soovite meie niitmisteenust enne pikemaajalist kokkulepet proovida, teeme ka ühekordseid proovitöid.


Niiduplaan.

Igale krundile koostame niiduplaani. Visandame niiduplaani Maaameti kodulehel asuva kaardirakenduse kaudu, fikseerime täpse asukoha ja ametlikud krundi piirid, arvutame esialgse murupinna suuruse. Niiduplaanile on oluline märkida asjad, esemed või taimed, millele muruniiduk võib kahju teha, aga mida ei pruugi muru niitmise ajal tähele panna. Antud tähelepanekud on oluline edastada esmakordse tellimise või hoolduskokkulepet tehes. Vaevu maa alt välja ulatuv veepritsi ots, hiljuti istutatud muru pikkune taim vms. Kindluse mõttes on hea kõik taoline märkida kas puuvaiaga või ääristada metalli ja/või kivi(de)ga.

Kändude freesimine

Kõige lihtsam moodus kändudest vabaneda on kännufreesi abil.

Iga aiaomanik teab, kui raske on kändudest lahti saada. Väiksema juurib ehk hädaga välja, aga mida teha suurtega? Tavaliselt pannaksegi sinna kasvama lilled ja oodatakse, millal känd aja jooksul mädaneb. Kännust lilleanum on küll tore aiakaunistus, kuid iga känd ei asu aiakujunduslikult sobivas kohas, pealegi võib see jääda töödele-tegemistele ette.

Aiaomanike kogemused näitavad, et kõige lihtsam on känd maa pealt ära freesida. Ilmselt on see ka üks kõige odavamaid võimalusi, võrreldes sellega, kui kännu väljakangutamiseks kasutada koppa. Suure kännuga mässates võib raske masin rikkuda muru ja muid taimi. Kõige lõpuks tuleb suur auk pinnasega täita. Vaeva ja organiseerimist kui palju!

Kännufreesiga käib asi lihtsalt ja ruttu, frees uuristab kändu “süües” lõpuks maapinna sisse lohu. Kui see hiljem ära täita, ei jää mingit jälge, et kunagi oli siin tüütu känd.

Freesimisel paiskub ümberringi küll saepuru ja mulda, aga seda on lihtne kokku kraapida ning kasutada tekkinud lohu täitmiseks. Kände saab freesida igal aastaajal. Talvel tuleb lihtsalt lumi eemale kühveldada. Kännufrees on asendamatu abiline ehitusplatsil.

Laias laastus maksab ühe kännu freesimine mõnikümmend eurot, kuid alati tuleb enne töö tellimist hind loomulikult täpsustada.

Rekmiks OÜ pakub kändude freesimise teenust kasutades oma töös selleks vajalikku kompaktset eritehnikat, mahtudes liikuma isegi vaid 70 cm laiusel alal, seega seal, kuhu traktoriga jm rasketehnikaga ligi ei pääse.

Kolimis- ja veoteenused

Erakliendi kolimisteenus sisaldab:

  • Kolitava kauba nimekirja koostamine
  • Esemete pakkimine
  • Asjade kolimine
  • Kolitavate esemete transport
  • Vana mööbli demontaaž
  • Uue mööbli montaaž ja paigaldus

Kuidas kujuneb kolimisteenuse hind?

1)      Kolimisprotsess algab kolimisele kuuluvate esemete koguse ja suuruse määramisest.

2)      Asjade hulga järgi selgub kolimiseks vajalik kolijate arv ja kolimisauto suurus.

3)      Kolimiseks kuluv aeg sõltub nii asjade hulgast kui kolitava objekti ja sihtkoha vahemaast.

4)      Esemete toimetamine lähtekohast sihtkohta sõltub nii kolimisauto ligipääsetavusest kui esemete suurusest, raskusest ning näiteks lifti olemasolust ja hoone korrustest.

5)      Raskesti ligipääsetavad kohad ja suured esemed nõuavad sageli eritõstete teostamist, näiteks klaveri või seifi transport.